Menu

Jak radzić sobie z utratą słuchu

Blog poświęcony problemom ze słuchem. Adresowany jest zwłaszcza do tych, którzy doświadczają właśnie tej przykrej dolegliwości.

Nie masz czasu jechać na badania? Zamów do domu

kaletatom

 

nurse1180120_960_720

O tym, że dbałość o własne zdrowie (w co wlicza się także odbywanie regularnych badań, nie tylko słuchu) to sprawa bardzo ważna nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Ale... No właśnie. Życie! Ciągła gonitwa, zmęczenie, brak czasu na cokolwiek i nawet pomyśleć o zbadaniu się ciężko. Znacie to?

Zapewne istnieje spore grono osób, które tak jak ja, pomimo, iż zaczynają się niepokoić stanem własnego słuchu, nie potrafią się zmusić do odwiedzenia gabinetu. Mnie w końcu wygoniły dzieci poirytowane moimi ciągłymi „co mówiłaś?” i chwała im za to. Jednak posiadając obecną wiedzę, po prostu zamówiłbym sobie do domu :).

Brzmi niewiarygodnie, ale dziś właśnie natknąłem się w internecie na firmę umożliwiającą umówienie wizyty domowej, podczas której zostanie przeprowadzone badanie słuchu (audiometria tonalna oraz tympanometria z odruchami mięśnia strzemiączkowego) mające na celu dobór aparatu słuchowego (firma współpracuje z marką BERNAFON, czyli posiada w ofercie sprzęt, który sam posiadam i polecam). Dla mnie taka możliwość to coś fantastycznego (zwłaszcza kiedy przypomnę sobie kolejki w przychodni) i żałuję, że nie spotkałem się z tym wcześniej.

W każdym razie jeśli mieszkacie w województwie pomorskim lub kujawsko-pomorskim to zajrzyjcie na stronę acustic.pl do zakładki wizyty domowe.

Jeśli natomiast mieszkacie w innym regionie to poszukajcie podobnej usługi u siebie, i gdybyście nawet nie znaleźli to i tak nie zwlekajcie z przebadaniem swojego słuchu.

 

 

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

© Jak radzić sobie z utratą słuchu
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci